fbpx
Alexas logo

ALEXAS - TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

KILOMETRÓW ROCZNIE
0 +
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0 +
ODWIEDZONYCH KRAJÓW
0 +
POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH
0 +

DLACZEGO MY?

ZAUFAJ PROFESJONALISTOM W BRANŻY TRANSPORTOWEJ!

Nasze wieloletnie doświadczenie jest naszym cennym atutem, który pozwala nam skupić się na dobru i zadowoleniu naszych kontrahentów. Jesteśmy świadomi, jak istotne jest bezpieczeństwo i terminowość dostawy ładunku dla naszych klientów. Dlatego też, jakość naszych usług jest utrzymywana na najwyższym poziomie. Stawiamy na profesjonalizm, precyzję i dbałość o każdy szczegół, aby zapewnić naszym klientom pełne zaufanie i satysfakcję. Nieustannie rozwijamy nasze kompetencje i inwestujemy w nowoczesny sprzęt, aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku. Nasza oferta obejmuje różnorodne usługi transportowe, w tym przewóz towarów, spedycję, logistykę oraz dostawy „just in time”. Ponadto, nasze usługi diagnostyczne i serwisowe gwarantują sprawne i bezawaryjne funkcjonowanie pojazdów naszych klientów.

Nasze usługi

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY

Realizacja zleceń transportowych na arenie międzynarodowej (11 krajów Europy)

PEŁNA KONTROLA

Nadzór nad przewożonym ładunkiem od momentu załadunku aż do momentu dostarczenia towaru

KONTAKT 24H NA DOBĘ

Nasi wykwalifikowani pracownicy są do Twojej dyspozycji 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu

REKRUTACJA PRACOWNIKÓW

Pomoc w przejściu przez całą ścieżkę rekrutacji wraz z uzyskaniem niezbędnej dokumentacji do pracy

Co zyskujesz dzięki

ALEXAS TRANSPORT

100% BEZPIECZEŃSTWA

Bezpieczeństwo w transporcie to dla nas priorytet. Dzięki zaangażowaniu w kontrolę jakości, monitorowanie ładunków, odpowiednie zabezpieczenie, a także regularne szkolenia kierowców i pracowników, jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczny i efektywny transport towarów dla klientów.

NOWOCZESNA FLOTA

Bezpieczeństwo w transporcie to dla nas priorytet. Dzięki zaangażowaniu w kontrolę jakości, monitorowanie ładunków, odpowiednie zabezpieczenie, a także regularne szkolenia kierowców i pracowników, jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczny i efektywny transport towarów dla klientów.

DBAMY O ŚRODOWISKO

Nasze pojazdy posiadają normę spalin EURO 6 co zmniejsza emisje CO2 do atmosfery, a tym samym przyczynia się do zmniejszenia zanieczyszczenia powietrza. Kierowcy regularnie biorą udział w szkoleniach z ‘ecodrivingu’, co przekłada się na mniejsze spalanie a tym samym mniejszą emisję spalin do atmosfery.

OPIEKA NAD ŁADUNKIEM 24H

Nasza wyspecjalizowana kadra skrupulatnie nadzoruje cały proces realizacji zlecenia, sprawując czujny nadzór na każdym z jego etapów. Dla naszych klientów dostęp do informacji jest dostępny przez całą dobę – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co pozwala na optymalizację całego procesu logistycznego.

DOKĄD JEŹDZIMY?

 • NIEMCY
 • BELGIA
 • HOLANDIA
 • LUKSEMBURG
 • DANIA
 • FRANCJA
 • HISZPANIA
 • PORTUGALIA
 • AUSTRIA
 • SZWAJCARIA
 • CZECHY
 • SŁOWENIA
 • SŁOWACJA
mapa alexas

WSPANIAŁA OBSŁUGA!

Jak najbardziej POLECAM! Transport z Holandii do Polski przebiegł zgodnie z ustaleniami, pracownicy firmy kompetentni, pomocni, udzielili mi przed usługą wielu informacji. Bardzo dobry kontakt.

WSZYSTKO NA CZAS!

Polecam tą firmę transportową! Właściciel konkretny z zasadami. Wszystko rzetelnie i na czas! Takie postępowanie się ceni – na pewno skorzystam ponownie z usług Alexas Transport.

SZYBKI TRANSPORT!

Muszę przyznać, że tak kompleksowej i sprawnej obsługi transportu, nie spotkałem w żadnej firmie w Polsce ! Terminowa dostawa, towar dostarczony w całości. Polecam.

Zadaj pytanie, a my odpowiemy!

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska, adresu e-mail i nr tel. (jeżeli został podany), podanych w powyższym formularzu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

ZAUFALI NAM