fbpx

Autoryzowany serwis VW i Skoda

W podturkowskich Laskach działa autoryzowany serwis samochodowy. Pełna diagnostyka, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne aut osobowych i dostawczych, w tym samochodów elektrycznych, marek VW i Skoda, jedyna w powiecie ogólnodostępna ładowarka dla pojazdów elektrycznych. Słowem – usługi na najwyższym możliwym poziomie – to standard, na który mogą liczyć klienci firmy ALEXAS.

Już w 2010 roku powstał pierwszy serwis samochodów ciężarowych, Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów i myjnia TIR. W 2015 roku ruszyła Autoryzowana Stacja Obsługi MAN. Rok 2023 to całkiem nowa jakość usług, skierowanych tym razem do właścicieli aut osobowych i dostawczych marek VW i Skoda. Pełna obsługa i diagnostyka, elastyczne terminy, wysoki standard usług, gwarancja na zakupione w serwisie części i wykonane usługi, nowoczesny sprzęt, hotel opon, 9 stanowisk naprawczych – lista udogodnień, które czekają na klientów pierwszego autoryzowanego serwisu samochodowego w powiecie tureckim, robi wrażenie. – Przygotowaliśmy obiekt, w którym jesteśmy w stanie jakościowo zaskoczyć klienta na tle konkurencji – mówi Natalia Stolarek, Kierownik nowo otwartego serwisu.

Na uwagę zasługuje również doświadczony zespół, zajmujący się sprzedażą części zamiennych dla wszystkich pojazdów grupy VW oraz ich dostępność. Dodatkowo, części zakupione serwisie, są oryginalne oraz objęte dwuletnią gwarancją, co przekłada się na spokój i bezpieczeństwo w trakcie dalszej eksploatacji samochodu.

Usługi wykonane w autoryzowanym serwisie są udokumentowane w cyfrowej historii pojazdu. Serwisie zapewnia profesjonalną obsługę, a wszystkie prace prowadzone są przez wykwalifikowany personel zgodnie ze standardami producenta.

– Sukces którym nie potrafimy się dzielić jest porażką, wiec chcielibyśmy podziękować wszystkim pracownikom grupy ALEXAS za to, że przyczynili się do tak dynamicznego rozwoju firmy. Mimo, że działamy w małej miejscowości w coraz trudniejszych warunkach, spowodowanych pandemią i wojną na Ukrainie – podkreśla Marcin Wypchło, założyciel całej grupy ALEXAS.